Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 128GB P220 Patriot (P220S128G25)
| Виробник | |
| Вага | 46 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Типорозмір М2 | - |
| Серія | P220 |
| Об'єм пам'яті | 128 GB |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 480 Mb/s |
| TBW | 60 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100.5 x 69.9 x 7 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 128GB P220 Patriot (P220S128G25)
Patriot P220 — твердотільний накопичувач, який підвищить продуктивність роботи системи та дозволить отримати сучасні можливості запису та зберігання файлів.
Тип накопичувача: внутрішній Серія: P220 Об'єм пам'яті: 128 GB Тип флеш-пам'яті: 3D TLC NAND Типорозмір М2: - Форм-фактор: 2.5" Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 550 Mb/s Швидкість запису: 480 Mb/s TBW: 60 (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Товщина: 7 мм Габарити: 100.5 x 69.9 x 7 мм Вага: 46 г Колір: чорнийВідгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 128GB P220 Patriot (P220S128G25)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD 2.5" 128GB P220 Patriot (P220S128G25)
[[ getCurrentDecimal('2174') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2174') ]] ₴