Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 1.92TB Kingston (SEDC600M/1920G)
| Виробник | |
| Вага | 92 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Серія | DC500 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1.92 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 530 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 3504 |
| Енергоспоживання | 7.5 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 7.5 |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 1.92TB Kingston (SEDC600M/1920G)
Накопичувач SSD 2.5 "1.92TB Kingston (SEDC500M / 1920G)
Серія 500 (DC500R / DC500M) компанії Kingston представляє високопродуктивні твердотільні накопичувачі з інтерфейсом SATA 6Гбіт / с, оснащені новітньою технологією флеш-пам'яті 3D TLC NAND і призначені для серверних навантажень змішаного типу.
Накопичувачі цієї серії сконструйований з дотриманням строгих вимог якості обслуговування компанії Kingston і здатні забезпечити стабільну продуктивність при виконанні довільних операцій введення-виведення, а також передбачуване час затримки при обробці широкого спектру робочого навантаження читання і запису. Захист від втрати харчування (PLP) з силовими конденсаторами гарантує, що передані дані записуються у флеш-пам'ять NAND для зниження ймовірності пошкодження даних.
Відмінні функції: передбачувана продуктивність при виконанні довільних операцій введення-виведення і час затримки при широкому спектрі робочого навантаження. Конструкція, орієнтована на читання, для забезпечення продуктивності при робочих навантаженнях читання високої інтенсивності (DC500R). Конструкція змішаного призначення для забезпечення збалансованої продуктивності при робочих навантаженнях читання / запису високої інтенсивності (DC500M). Що настроюється збільшення резервної області накопичувача. Захист від втрати харчуванняживлення.
Тип накопичувача: внутрішній Серія: DC500 Об'єм пам'яті: 1.92 TB Тип флеш-пам'яті: 3D TLC Типорозмір М2: - Форм-фактор: 2.5" Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 560 Mb/s Швидкість запису: 530 Mb/s Напрацювання на відмову: 2 млн.годин TBW: 3504 Енергоспоживання: 7.5 Вт Товщина: 7 мм (Збірка) Споживча потужність: 7.5 Габарити: 100 x 69.9 x 7 мм Вага: 92 г Колір: чорнийВідгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 1.92TB Kingston (SEDC600M/1920G)
[[ getCurrentDecimal('57647') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('57647') ]] ₴