Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 1TB AS350 PANTHER Apacer (AP1TBAS350)
| Виробник | |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 540 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| TBW | 600 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 х 69.9 х 7 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 1TB AS350 PANTHER Apacer (AP1TBAS350)
1 TB, 3D TLC NAND, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 560 Mb/s, Швидкість запису - 540 Mb/s, 100 х 69.9 х 7 мм Тип накопичувача: внутрішній Об'єм пам'яті: 1 TB Тип флеш-пам'яті: 3D TLC NAND Форм-фактор: 2.5" Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 560 Mb/s Швидкість запису: 540 Mb/s Напрацювання на відмову: 1.5 млн. годин TBW: 600 (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Товщина: 7 мм Габарити: 100 х 69.9 х 7 мм
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 1TB AS350 PANTHER Apacer (AP1TBAS350)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD 2.5" 1TB AS350 PANTHER Apacer (AP1TBAS350)
[[ getCurrentDecimal('6393') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6378') ]] ₴