Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 1TB GIGABYTE (GP-GSTFS31100TNTD)
| Виробник | |
| Вага | 48 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | NAND |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 540 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 600 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 x 69.85 x 7 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 1TB GIGABYTE (GP-GSTFS31100TNTD)
Надійність, якій ви можете довіряти. SSD GIGABYTE володіють високою швидкістю передачі даних і підвищеною витривалістю, забезпечуючи напрацювання MTBF 2.0 мільйона годин.
Gigabyte Technology - компанія в Тайвані, яка створює комп'ютерну продукцію, перш за все відеокарти і системні плати. Працює фірма з 1986 року. Спочатку це була всього лише група дослідників, але поступово компанія здобула світову популярність і стала лідирувати на ринку графічних прискорювачів і системних плат. До 2008 року фірма стала холдингом, включивши до свого складу Gigabyte Communication, яка випускає комунікатори і смартфони під торговою маркою GSmart.
Сьогодні GIGABYTE має величезний асортимент продукції, що випускається, в їх числі - настільні і мобільні ПК, ноутбуки, сервери, рішення для цифрового будинку, пристрої комунікації, пристрої мобільного і портативного типу. В останні роки корпорація стала передовим виробником, який випускає системні плати. Статистика говорить про те, що кожна четверта плата, яка використовується в світі, зроблена компанією Gigabyte Technology.
Тип накопичувача: внутрішній Об'єм пам'яті: 1 TB Тип флеш-пам'яті: NAND Форм-фактор: 2.5" Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 560 Mb/s Швидкість запису: 540 Mb/s Напрацювання на відмову: 2 млн.годин TBW: 600 (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Товщина: 7 мм Габарити: 100 x 69.85 x 7 мм Вага: 48 г Колір: чорнийВідгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 1TB GIGABYTE (GP-GSTFS31100TNTD)
[[ getCurrentDecimal('9092') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('9092') ]] ₴