Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 1TB Goodram (SSDPR-CX400-01T-G2)
| Виробник | |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 720 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 x 69.85 x 7 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 1TB Goodram (SSDPR-CX400-01T-G2)
Goodram CX400 Gen.2 - накопичувач SSD-типу із великим запасом ємності. Даний SSD-накопичувач виготовлений у 2.5'' форм-факторі та є гарним представником сучасного сховища даних. Побудований на базі пам'яті 3D TLC, забезпечує високу продуктивність роботи, швидкий запуск додатків та програм. Дозволить пришвидшити роботу, блискавично передавати дані, а також ефективніше виконувати роботу.
Тип накопичувача: внутрішній Об'єм пам'яті: 1 TB Тип флеш-пам'яті: 3D TLC NAND Типорозмір М2: - Форм-фактор: 2.5" Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 550 Mb/s Швидкість запису: 500 Mb/s Напрацювання на відмову: 2 млн.годин TBW: 720 (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Товщина: 7 мм Габарити: 100 x 69.85 x 7 ммВідгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 1TB Goodram (SSDPR-CX400-01T-G2)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD 2.5" 1TB Goodram (SSDPR-CX400-01T-G2)
[[ getCurrentDecimal('10097') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10097') ]] ₴