Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 1TB RE100 Acer (BL.9BWWA.109)
| Виробник | ACER |
| Вага | 56 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | RE100 |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 557 Mb/s |
| Швидкість запису | 515 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 x 70 x 7 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 1TB RE100 Acer (BL.9BWWA.109)
Серія - RE100, 1 TB, 3D TLC NAND, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 557 Mb/s, Швидкість запису - 515 Mb/s, 100 x 70 x 7 мм, 56 г, чорний Тип накопичувача: внутрішній Серія: RE100 Об'єм пам'яті: 1 TB Тип флеш-пам'яті: 3D TLC NAND Типорозмір М2: - Форм-фактор: 2.5" Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 557 Mb/s Швидкість запису: 515 Mb/s Напрацювання на відмову: 2 млн.годин (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Товщина: 7 мм Габарити: 100 x 70 x 7 мм Вага: 56 г Колір: чорний
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 1TB RE100 Acer (BL.9BWWA.109)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD 2.5" 1TB RE100 Acer (BL.9BWWA.109)
[[ getCurrentDecimal('6386') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6386') ]] ₴