Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 240GB Burst Elite Patriot (PBE240GS25SSDR)
| Виробник | |
| Вага | 46 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | Burst Elite |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D QLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 450 Mb/s |
| Швидкість запису | 320 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Колір | чорний |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 х 69 х 7 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 240GB Burst Elite Patriot (PBE240GS25SSDR)
Patriot Burst Elite є продовженням моделі Burst 2.5 ". При висоті всього 7 мм і форм-факторі 2,5 дюйма, Burst Elite ідеально підходить для оновлення будь-якого ПК або ноутбука. Patriot Burst Elite SSD має велику ємність для кожного користувача, продовжуючи пропонувати конкурентоспроможні ціни .
Тип накопичувача: внутрішній Серія: Burst Elite Об'єм пам'яті: 240 GB Тип флеш-пам'яті: 3D QLC Типорозмір М2: - Форм-фактор: 2.5" Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 450 Mb/s Швидкість запису: 320 Mb/s Напрацювання на відмову: 2 млн.годин (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Товщина: 7 мм Габарити: 100 х 69 х 7 мм Вага: 46 г Колір: чорнийВідгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 240GB Burst Elite Patriot (PBE240GS25SSDR)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD 2.5" 240GB Burst Elite Patriot (PBE240GS25SSDR)
[[ getCurrentDecimal('2696') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2696') ]] ₴