Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 240GB Prologix (PRO240GS320)
| Виробник | |
| Вага | 50 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 500 Mb/s |
| Швидкість запису | 420 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.0e-6 млн. годин |
| Тип поставки | BOX |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 x 69.85 x 7 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 240GB Prologix (PRO240GS320)
SSD накопичувач Prologix S320 — для тих, хто цінує продуктивність та розумну ціну. Привертає увагу не лише ефективністю, а й надійністю і зручністю використання. Prologix S320 дозволить вам зберігати всі важливі файли та дані без зайвих зусиль. Чи то ваші улюблені фотографії і відео чи важливі документи, цей SSD завжди готовий до роботи. Інтерфейс SATA rev. 3.0 забезпечує швидкий та надійний зв'язок з вашим комп'ютером, підвищуючи продуктивність та реакцію системи. Ви не будете довго чекати на завантаження операційної системи або відкриття важливих програм. Його компактний форм-фактор 2.5 дюйма робить установку SSD швидкою та простою у будь-якій системі. Ви з легкістю знайдете місце для нього у вашому ноутбуці чи комп'ютері.Флеш-пам'ять NAND TLC поєднує високу продуктивність із надійністю. Ваші дані завжди залишаються безпечними та доступними. Зі швидкістю читання до 500 МБ/с та швидкістю запису до 420 МБ/с ви відчуєте ефективність у кожному аспекті використання вашого комп'ютера. Велика швидкість випадкового читання блоками 4KB (до 300K IOPS) та запису (до 500K IOPS) робить цей SSD ідеальним для завдань з обробки великих обсягів даних та графічного дизайну. Додавши до того ресурс запису (TBW) 60 TB і середній час безвідмовної роботи (MTBF) 1.0 мільйона годин, ви отримаєте надійного партнера на багато років. Зробіть правильний вибір комп'ютера — оберіть Prologix S320. Насолоджуйтесь швидкістю, надійністю та доступною ціною, що поєднує в собі один накопичувач.
Тип накопичувача: внутрішній Об'єм пам'яті: 240 GB Тип флеш-пам'яті: TLC Типорозмір М2: - Форм-фактор: 2.5" Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 500 Mb/s Швидкість запису: 420 Mb/s Напрацювання на відмову: 1.0e-6 млн. годин Тип поставки: BOX (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Товщина: 7 мм Габарити: 100 x 69.85 x 7 мм Вага: 50 г Колір: чорнийВідгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 240GB Prologix (PRO240GS320)
[[ getCurrentDecimal('2382') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2370') ]] ₴