Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 256GB OCPC (SSD25S3T256GLT)
| Виробник | OCPC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 500 Mb/s |
| Швидкість запису | 450 Mb/s |
| Колір | чорний |
| Серія | XTL-200 |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 256GB OCPC (SSD25S3T256GLT)
Твердотільні накопичувачі OCPC (SSD) зроблять вашу систему більш чуйною, тому вона швидше завантажується, швидше завантажує програми та швидше завершує роботу. Твердотільні накопичувачі це наступний етап еволюції систем зберігання даних для ПК. Вони працюють швидше, тихіше і менше нагріваються, ніж застарілі технології всередині жорстких дисків. Завдяки відсутності рухомих частин твердотільні накопичувачі також довговічніші і надійніші, ніж жорсткі диски.
Тип накопичувача: внутрішній Серія: XTL-200 Об'єм пам'яті: 256 GB Тип флеш-пам'яті: TLC Типорозмір М2: - Форм-фактор: 2.5" Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 500 Mb/s Швидкість запису: 450 Mb/s (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Колір: чорнийВідгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 256GB OCPC (SSD25S3T256GLT)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD 2.5" 256GB OCPC (SSD25S3T256GLT)
[[ getCurrentDecimal('2906') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2906') ]] ₴