Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 256GB Patriot (P210S256G25)
| Виробник | |
| Вага | 46 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| TBW | 120 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 500 Mb/s |
| Швидкість запису | 400 Mb/s |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 x 69.6 x 7 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 256GB Patriot (P210S256G25)
Tвердотілий накопичувач Patriot P210 — прекрасне рішення для тих, хто хоче збільшити продуктивність і ємність для зберігання своєї системи. P210 відповідає потребам сучасних користувачів, які прагнуть скоротити час завантаження системи на традиційних обертових HDD. Тип накопичувача: внутрішній Об'єм пам'яті: 256 GB Тип флеш-пам'яті: TLC Типорозмір М2: - Форм-фактор: 2.5" Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 500 Mb/s Швидкість запису: 400 Mb/s TBW: 120 (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Товщина: 7 мм Габарити: 100 x 69.6 x 7 мм Вага: 46 г
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 256GB Patriot (P210S256G25)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD 2.5" 256GB Patriot (P210S256G25)
[[ getCurrentDecimal('2877') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2877') ]] ₴