Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 2TB P220 Patriot (P220S2TB25)
| Виробник | |
| Вага | 46 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | P220 |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| TBW | 960 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100.5 x 69.9 x 7 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 2TB P220 Patriot (P220S2TB25)
Patriot P220 оснащений найновішим контролером SATA III та зворотною сумісністю SATA II. Завдяки продуктивності нового покоління та форм-фактору SATA 2.5 дюйми твердотільний накопичувач дійсно створений для зручного зберігання всього, що вам потрібно, в одному місці.P220 пропонує високу продуктивність і більший обсяг пам'яті, ніж будь-коли. Завдяки швидкості читання та запису SEQ до 550 МБ/с та 490 МБ/с, а також швидкості довільного запису до 50 000 операцій введення-виводу за секунду P220 може запропонувати високу продуктивність для будь-якого робочого простору при відмінному співвідношенні ціни та якості.Модель P220 оснащена найкращими у своєму класі компонентами та проходить суворі випробування в ході виробництва. P220 – ідеальне рішення для зберігання даних для будь-якого робочого місця та користувача, якому потрібна правильна швидкість та ємність для майбутнього дня.
Тип накопичувача: внутрішній Серія: P220 Об'єм пам'яті: 2 TB Тип флеш-пам'яті: 3D TLC NAND Форм-фактор: 2.5" Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 550 Mb/s Швидкість запису: 500 Mb/s TBW: 960 (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Товщина: 7 мм Габарити: 100.5 x 69.9 x 7 мм Вага: 46 г Колір: чорнийВідгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 2TB P220 Patriot (P220S2TB25)
[[ getCurrentDecimal('14877') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('14877') ]] ₴