Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 480GB NQ100 Lexar (LNQ100X480G-RNNNG)
| Виробник | |
| Вага | 34 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Серія | NQ100 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 480 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 450 Mb/s |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 х 70 х 7 мм |
| Колір | сірий |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 480GB NQ100 Lexar (LNQ100X480G-RNNNG)
Серія - NQ100, 480 GB, 3D TLC, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 550 Mb/s, Швидкість запису - 450 Mb/s, 100 х 70 х 7 мм, 34 г, сірий Тип накопичувача: внутрішній Серія: NQ100 Об'єм пам'яті: 480 GB Тип флеш-пам'яті: 3D TLC Типорозмір М2: - Форм-фактор: 2.5" Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 550 Mb/s Швидкість запису: 450 Mb/s (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Товщина: 7 мм Габарити: 100 х 70 х 7 мм Вага: 34 г Колір: сірий
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 480GB NQ100 Lexar (LNQ100X480G-RNNNG)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD 2.5" 480GB NQ100 Lexar (LNQ100X480G-RNNNG)
[[ getCurrentDecimal('3687') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3687') ]] ₴