Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 500GB Micron (CT500MX500SSD1)
| Виробник | |
| Вага | 80 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Товщина | 7 мм |
| Об'єм пам'яті | 500 GB |
| Серія | MX500 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 510 Mb/s |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Також шукають | для комп'ютера |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Напрацювання на відмову | 1.8 млн. годин |
| TBW | 180 |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 500GB Micron (CT500MX500SSD1)
Новітній і найкращий
Crucial SSD M500 забезпечує більш швидке завантаження і роботу додатків для мобільних і настільних користувачів. З низькою потужністю, малою вагою і міцністю, він має високошвидкісною синхронною MLC NAND, передовою технологією контролера, оптимізованим NAND управлінням. Покращує передачу даних у ресурсномістких додатках (з точки зору пропускної здатності), таких як аудіо і відео.Явна перевагаТвердотільні накопичувачі забезпечують безліч переваг в порівнянні з традиційними жорсткими дисками:- Знижена витрата електроенергії
- Менше тепла
- Безшумність
- Підвищена мобільність, легкість
- Відсутність рухомих частин
- Міцна і надійна робота навіть в найскладніших умовах
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 500GB Micron (CT500MX500SSD1)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD 2.5" 500GB Micron (CT500MX500SSD1)
[[ getCurrentDecimal('6457') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6457') ]] ₴