Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 500GB WD (WDS500G3B0A)
| Виробник | |
| Вага | 35 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | SA510 |
| Об'єм пам'яті | 500 GB |
| Тип флеш-пам'яті | NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 540 Mb/s |
| Швидкість запису | 440 Mb/s |
| Енергоспоживання | 2 Вт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100.2 x 69.85 x 7 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 500GB WD (WDS500G3B0A)
Серія - SA510, 500 GB, NAND, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 540 Mb/s, Швидкість запису - 440 Mb/s, 100.2 x 69.85 x 7 мм, 35 г, чорний Тип накопичувача: внутрішній Серія: SA510 Об'єм пам'яті: 500 GB Тип флеш-пам'яті: NAND Типорозмір М2: - Форм-фактор: 2.5" Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 540 Mb/s Швидкість запису: 440 Mb/s Енергоспоживання: 2 Вт (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Габарити: 100.2 x 69.85 x 7 мм Вага: 35 г Колір: чорний
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 500GB WD (WDS500G3B0A)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD 2.5" 500GB WD (WDS500G3B0A)
[[ getCurrentDecimal('9782') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('9782') ]] ₴