Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 512GB Silicon Power (SP512GBSS3A55S25)
| Виробник | |
| Вага | 63 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | A55 |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 500 Mb/s |
| Швидкість запису | 450 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| TBW | 250 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | дешеві |
| Габарити | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 512GB Silicon Power (SP512GBSS3A55S25)
Оновлення вашого комп'ютера з мінімальними витратамиA55 створений спеціально для тих, хто не любить витрачатися: чудова якість за прийнятну ціну. З вдосконаленим інтерфейсом SATA III 6 Гбіт/с, якісний апгрейд комп'ютера без зайвих витрат тепер доступний кожному.
Найкращий помічник для економії вашого часу!Включення комп'ютера та завантаження програм усе ще вимагають багато часу? Пора позбуватися від старого жорсткого диска та переходити на SSD-накопичувач. З потужним інтерфейсом SATA III 6 Гбіт/с накопичувач A55 забезпечить включення вашого ПК і завантаження всіх застосунків за лічені секунди.
Надійність у роботі з вашими данимиОдин або більше пошкоджених блоків на диску можуть зламати систему вашого ПК. Щоб уникнути цього, A55 забезпечений технологією Bad Block Management для безперервного моніторингу та заміни пошкоджених блоків, що дає змогу зберегти систему в хорошій формі та продовжити термін служби накопичувача SSD.
Технічна забезпеченість в усьомуA55 — один із найлегших і тонких накопичувачів SSD свого класу. Водночас, завдяки браку рухомих компонентів, він стійкий до ударів і вібрації. А система самодіагностики S.M.A.R.T. і технологія ECC забезпечують додаткову безпеку та надійність під час передавання даних.
SLC — Кеш ТехнологіяВ A55 серії застосовується "SLC — Кеш технологія", вона дає змогу застосовувати нову архітектуру кешування, яка поєднує в собі SLC і TLC флеш-блоків. Впровадження такої технології дає змогу всі дані записати в першій частині SLC, а потім послідовно перенести їх у TLC, у такий спосіб збільшивши максимально пікову швидкість запису. Крім того, A55 використовує також "кеш-буфер DRAM" для подальшого підвищення ефективності роботи. Загалом така технологія дає змогу поліпшити витривалість і збільшити термін служби SSD.
Тип накопичувача: внутрішній Серія: A55 Об'єм пам'яті: 512 GB Тип флеш-пам'яті: 3D TLC NAND Типорозмір М2: - Форм-фактор: 2.5" Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 500 Mb/s Швидкість запису: 450 Mb/s Напрацювання на відмову: 1.5 млн. годин TBW: 250 (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Товщина: 7 мм Габарити: 100 x 69.9 x 7 мм Вага: 63 г Колір: чорнийВідгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 512GB Silicon Power (SP512GBSS3A55S25)
[[ getCurrentDecimal('4751') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('4751') ]] ₴