Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2230 1TB 310S Transcend (TS1TMTE310S)
| Виробник | TRANSCEND |
| Вага | 4 г |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2230 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 5000 Mb/s |
| Швидкість запису | 3500 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 600 |
| Енергоспоживання | 3.3 Вт |
| Товщина | 2.38 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | швидкі |
| Габарити | 30 х 22 х 2.38 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD M.2 2230 1TB 310S Transcend (TS1TMTE310S)
1 TB, 3D NAND, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 5000 Mb/s, Швидкість запису - 3500 Mb/s, 30 х 22 х 2.38 мм, 4 г, чорний Тип накопичувача: внутрішній Об'єм пам'яті: 1 TB Тип флеш-пам'яті: 3D NAND Типорозмір М2: M.2 2230 Форм-фактор: M.2 Інтерфейс підключення: PCI Express 4.0 x4 Швидкість читання: 5000 Mb/s Швидкість запису: 3500 Mb/s Напрацювання на відмову: 2 млн.годин TBW: 600 Енергоспоживання: 3.3 Вт Товщина: 2.38 мм (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Габарити: 30 х 22 х 2.38 мм Вага: 4 г Колір: чорний
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD M.2 2230 1TB 310S Transcend (TS1TMTE310S)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD M.2 2230 1TB 310S Transcend (TS1TMTE310S)
[[ getCurrentDecimal('13832') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('13832') ]] ₴