Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2230 1TB MA200 Acer (BL.9BWWA.154)
| Виробник | ACER |
| Вага | 5 г |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Швидкість читання | 5200 Mb/s |
| Швидкість запису | 4700 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| TBW | 600 |
| Серія | MA200 |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Товщина | 2.6 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | швидкі |
| Габарити | 30 х 20 х 2.26 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD M.2 2230 1TB MA200 Acer (BL.9BWWA.154)
Серія - MA200, 1 TB, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 5200 Mb/s, Швидкість запису - 4700 Mb/s, 30 х 20 х 2.26 мм, 5 г Тип накопичувача: внутрішній Серія: MA200 Об'єм пам'яті: 1 TB Типорозмір М2: M.2 2280 Форм-фактор: M.2 Інтерфейс підключення: PCI Express 4.0 x4 Швидкість читання: 5200 Mb/s Швидкість запису: 4700 Mb/s Напрацювання на відмову: 1.5 млн. годин TBW: 600 Товщина: 2.6 мм (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Габарити: 30 х 20 х 2.26 мм Вага: 5 г
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD M.2 2230 1TB MA200 Acer (BL.9BWWA.154)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD M.2 2230 1TB MA200 Acer (BL.9BWWA.154)
[[ getCurrentDecimal('8578') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('8578') ]] ₴