Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Накопичувач SSD M.2 2280 1.92TB Patriot (P310P192TM28)
В наявності
Код:002627064
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 1.92TB Patriot (P310P192TM28)
| Виробник | |
| Вага | 9 г |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | P310 |
| Об'єм пам'яті | 1.92 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 2100 Mb/s |
| Швидкість запису | 1800 Mb/s |
| Енергоспоживання | робоче: 2.38 Вт, очікування: 0.38 Вт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 80 x 22 x 3.8 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 1.92TB Patriot (P310P192TM28)
Твердотільний накопичувач P310 M.2 значно прискорює запуск, завантаження та передачу даних у порівнянні з традиційними жорсткими дисками. Удосконалена прошивка P310 пропонує технологію SmartECC, терморегулювання та наскрізний захист шляху даних для забезпечення цілісності, довговічності та надійності даних при виконанні повсякденних завдань. Підвищіть продуктивність комп'ютера за допомогою твердотільного накопичувача P310, щоб прискорити завантаження програм і підвищити загальну бездоганну продуктивність при передачі різних програм без затримок.
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD M.2 2280 1.92TB Patriot (P310P192TM28)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD M.2 2280 1.92TB Patriot (P310P192TM28)
[[ getCurrentDecimal('15947') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('15930') ]] ₴