Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 1.92TB Patriot (P310P192TM28)
| Виробник | |
| Вага | 9 г |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | P310 |
| Об'єм пам'яті | 1.92 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 2100 Mb/s |
| Швидкість запису | 1800 Mb/s |
| Енергоспоживання | робоче: 2.38 Вт, очікування: 0.38 Вт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 80 x 22 x 3.8 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 1.92TB Patriot (P310P192TM28)
Твердотільний накопичувач P310 M.2 значно прискорює запуск, завантаження та передачу даних у порівнянні з традиційними жорсткими дисками. Удосконалена прошивка P310 пропонує технологію SmartECC, терморегулювання та наскрізний захист шляху даних для забезпечення цілісності, довговічності та надійності даних при виконанні повсякденних завдань. Підвищіть продуктивність комп'ютера за допомогою твердотільного накопичувача P310, щоб прискорити завантаження програм і підвищити загальну бездоганну продуктивність при передачі різних програм без затримок.
Тип накопичувача: внутрішній Серія: P310 Об'єм пам'яті: 1.92 TB Тип флеш-пам'яті: 3D TLC NAND Типорозмір М2: M.2 2280 Форм-фактор: M.2 Інтерфейс підключення: PCI Express 3.0 x4 Швидкість читання: 2100 Mb/s Швидкість запису: 1800 Mb/s Енергоспоживання: робоче: 2.38 Вт, очікування: 0.38 Вт (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Габарити: 80 x 22 x 3.8 мм Вага: 9 г Колір: чорнийВідгуки та питання про - Накопичувач SSD M.2 2280 1.92TB Patriot (P310P192TM28)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD M.2 2280 1.92TB Patriot (P310P192TM28)
[[ getCurrentDecimal('16072') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('16072') ]] ₴