Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Форм-фактор | M.2 |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 5.0 x4 |
| Швидкість читання | 12000Mb/s |
| Швидкість запису | 11800Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.6 млн. годин |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Товщина | 3.5 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | швидкі |
| Габарити | 80 x 22 x 3.5 мм |