Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 1TB Apacer (AP1TBAS2280P4UPRO)
| Виробник | |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 3500 Mb/s |
| Швидкість запису | 3000 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.8 млн. годин |
| TBW | 760 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 3.8 мм |
| Також шукають | M2 1Tb |
| Габарити | 80 x 22 x 3.75 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 1TB Apacer (AP1TBAS2280P4UPRO)
1 TB, 3D NAND, M.2, PCI Express 3.0 x4, Швидкість читання - 3500 Mb/s, Швидкість запису - 3000 Mb/s, 80 x 22 x 3.75 мм, чорний Тип накопичувача: внутрішній Об'єм пам'яті: 1 TB Тип флеш-пам'яті: 3D NAND Форм-фактор: M.2 Типорозмір М2: M.2 2280 Інтерфейс підключення: PCI Express 3.0 x4 Швидкість читання: 3500 Mb/s Швидкість запису: 3000 Mb/s Напрацювання на відмову: 1.8 млн. годин TBW: 760 (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Товщина: 3.8 мм Габарити: 80 x 22 x 3.75 мм Колір: чорний
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD M.2 2280 1TB Apacer (AP1TBAS2280P4UPRO)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB Apacer (AP1TBAS2280P4UPRO)
[[ getCurrentDecimal('10290') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10290') ]] ₴