Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 1TB NM710 Lexar (LNM710X001T-RNNNG)
| Виробник | |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 5000 Mb/s |
| Швидкість запису | 4500 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | NM710 |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Товщина | 2.45 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | швидкі |
| Габарити | 80 x 22 x 2.45 мм |
| Колір | чорний |
| TBW | 600 |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 1TB NM710 Lexar (LNM710X001T-RNNNG)
Підвищіть зручність роботи з комп'ютером завдяки більш високій продуктивності
Твердотільний накопичувач Lexar® NM710 M.2 2280 PCIe Gen4x4 NVMe створений для підвищення продуктивності ваших обчислень завдяки більш високій продуктивності Gen4x4. Завдяки швидкості передавання даних до 5000 МБ/с під час читання та 4500 МБ/с під час запису цей компактний твердотільний накопичувач місткістю до 2 ТБ забезпечує більш швидке й ефективне завантаження.
Більш ніж на 40% швидше, ніж твердотільні накопичувачі PCIe 3.0
Модернізуйте свою систему за допомогою твердотільного накопичувача Lexar NM710 M.2 2280 PCIe Gen4x4 NVMe, який на понад 40% швидший, ніж твердотільні накопичувачі PCIe 3.0, з вищою швидкістю передавання даних - до 5000 МБ/с у разі читання та 4500 МБ/с під час запису.
Передові технології
Завдяки технології HMB 3.0 і SLC Cache твердотільний накопичувач Lexar NM710 M.2 2280 PCIe Gen4x4 NVMe SSD підвищить швидкість передавання даних і прискорить завантаження вашої системи.
Компактний і тонкий
Завдяки компактному та легкому форм-фактору M.2 2280 твердотільний накопичувач Lexar NM710 M.2 2280 PCIe Gen4x4 NVMe легко встановлюється в ПК або ноутбуки з обмеженим простором.
Створено для довговічності
На відміну від традиційних жорстких дисків, у SSD NM710 немає рухомих частин, тому він створений надовго. Крім того, він також стійкий до ударів і вібрацій, що робить його надійним і надійним SSD.
Суворо перевірено
Уся продукція Lexar проходить ретельне тестування в лабораторіях якості Lexar, де використовуються тисячі різних камер і цифрових пристроїв для забезпечення продуктивності, якості, сумісності та надійності.
Тип накопичувача: внутрішній Серія: NM710 Об'єм пам'яті: 1 TB Тип флеш-пам'яті: 3D TLC NAND Типорозмір М2: M.2 2280 Форм-фактор: M.2 Інтерфейс підключення: PCI Express 4.0 x4 Швидкість читання: 5000 Mb/s Швидкість запису: 4500 Mb/s Напрацювання на відмову: 1.5 млн. годин TBW: 600 Товщина: 2.45 мм (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Габарити: 80 x 22 x 2.45 мм Колір: чорнийВідгуки та питання про - Накопичувач SSD M.2 2280 1TB NM710 Lexar (LNM710X001T-RNNNG)
[[ getCurrentDecimal('9675') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('9675') ]] ₴