Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 2TB Apacer (AP2TBAS2280Q4L-1)
| Виробник | |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | AS2280Q4L |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 3600 Mb/s |
| Швидкість запису | 3000 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Товщина | 2.25 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | швидкі |
| Габарити | 80 x 22 x 2.25 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 2TB Apacer (AP2TBAS2280Q4L-1)
Серія - AS2280Q4L, 2 TB, 3D NAND, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 3600 Mb/s, Швидкість запису - 3000 Mb/s, 80 x 22 x 2.25 мм, чорний Тип накопичувача: внутрішній Серія: AS2280Q4L Об'єм пам'яті: 2 TB Тип флеш-пам'яті: 3D NAND Типорозмір М2: M.2 2280 Форм-фактор: M.2 Інтерфейс підключення: PCI Express 4.0 x4 Швидкість читання: 3600 Mb/s Швидкість запису: 3000 Mb/s Напрацювання на відмову: 1.5 млн. годин Товщина: 2.25 мм (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Габарити: 80 x 22 x 2.25 мм Колір: чорний
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD M.2 2280 2TB Apacer (AP2TBAS2280Q4L-1)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB Apacer (AP2TBAS2280Q4L-1)
[[ getCurrentDecimal('18601') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('18601') ]] ₴