Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 2TB FA100 Acer (BL.9BWWA.121)
| Виробник | ACER |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | FA100 |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Габарити | 80 х 22 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 3200 Mb/s |
| Швидкість запису | 2700 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Енергоспоживання | робоче: 3.8 Вт |
| Також шукають | швидкі |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 2TB FA100 Acer (BL.9BWWA.121)
Накопичувач Acer FA100 значно підвищує швидкість роботи системи, забезпечуючи більш високу швидкість запуску, завантаження і передачі даних в порівнянні з механічними жорсткими дисками. Цей SSD створений на базі контролера останнього покоління і забезпечує в 10 більш високу швидкість роботи в порівнянні з традиційними жорсткими дисками. Завдяки цьому забезпечується підвищена продуктивність, сверхотзивчівая багатозадачність і загальне прискорення системи.
Тип накопичувача: внутрішній Серія: FA100 Об'єм пам'яті: 2 TB Тип флеш-пам'яті: 3D TLC NAND Типорозмір М2: M.2 2280 Форм-фактор: M.2 Інтерфейс підключення: PCI Express 3.0 x4 Швидкість читання: 3200 Mb/s Швидкість запису: 2700 Mb/s Напрацювання на відмову: 2 млн.годин Енергоспоживання: робоче: 3.8 Вт (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Габарити: 80 х 22 мм Колір: чорнийВідгуки та питання про - Накопичувач SSD M.2 2280 2TB FA100 Acer (BL.9BWWA.121)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB FA100 Acer (BL.9BWWA.121)
[[ getCurrentDecimal('15869') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('15869') ]] ₴