Маркетплейс твоєї Країни![]()
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB SN850X with Heatsink WD (WDS200T2XHE)
В наявності
Код:003155877
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 2TB SN850X with Heatsink WD (WDS200T2XHE)
| Виробник | |
| Форм-фактор | M.2 |
| TBW | 1200 |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Швидкість читання | 7300 Mb/s |
| Товщина | 9 мм |
| Серія | SN850X |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Швидкість запису | 6600 Mb/s |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | найкращі |
| Колір | чорний |
| Габарити | 80 x 23.4 x 8.8 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 2TB SN850X with Heatsink WD (WDS200T2XHE)
Отримайте неперевершену ігрову перевагуБезумна швидкість до 7300 МБ/с забезпечує найвищу продуктивність зі смішно коротким часом завантаження для елітних ігор, на які ви так довго чекали.
Надзвичайно низька затримка завантажує графіку швидко з мінімальними затримками та затримками для неймовірно плавної, задовільної ігрової діяльності.
Більше місця для більшої кількості ігорСучасні ігри можуть займати 200 ГБ або більше. Діапазон ємностей від 1 ТБ до 4 ТБ означає, що ви матимете напоготові більше ігор і швидко почнете працювати.
Радіатор для перемогиНакопичувачі WD_BLACK SN850X NVMe SSD 1 ТБ і 2 ТБ мають додаткову версію радіатора, яка не тільки має гарний вигляд, але й допомагає вашій системі підтримувати максимальну продуктивність під час най інтенсивніших ігрових сесій.
Ігровий режим 2.0Остання версія ігрового режиму пропонує ще більше функцій для підвищення продуктивності ПК, як-от передбачення завантаження готових ігрових ресурсів для швидкого завантаження у грі.
Майже максимальна швидкість PCIe Gen4 твердотілий накопичувач WD_BLACKSN850X NVMe забезпечує продуктивність, що наближається до меж інтерфейсу PCIe Gen4, щоб допомогти вам отримати надшвидку продуктивність вашого накопичувача та системних компонентів.
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD M.2 2280 2TB SN850X with Heatsink WD (WDS200T2XHE)
[[ getCurrentDecimal('23059') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('23033') ]] ₴