Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 4TB VP4300L Patriot (VP4300L4TBM28H)
| Виробник | |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 7400 Mb/s |
| Швидкість запису | 6000 Mb/s |
| TBW | 2000 |
| Товщина | 3.8 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | VP4300 Lite |
| Об'єм пам'яті | 4 TB |
| Також шукають | швидкі |
| Габарити | 80 x 22 x 3.8 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 4TB VP4300L Patriot (VP4300L4TBM28H)
Серія - VP4300 Lite, 4 TB, 3D TLC NAND, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 7400 Mb/s, Швидкість запису - 6000 Mb/s, 80 x 22 x 3.8 мм, чорний Тип накопичувача: внутрішній Серія: VP4300 Lite Об'єм пам'яті: 4 TB Тип флеш-пам'яті: 3D TLC NAND Типорозмір М2: M.2 2280 Форм-фактор: M.2 Інтерфейс підключення: PCI Express 4.0 x4 Швидкість читання: 7400 Mb/s Швидкість запису: 6000 Mb/s TBW: 2000 Товщина: 3.8 мм (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Габарити: 80 x 22 x 3.8 мм Колір: чорний
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD M.2 2280 4TB VP4300L Patriot (VP4300L4TBM28H)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD M.2 2280 4TB VP4300L Patriot (VP4300L4TBM28H)
[[ getCurrentDecimal('31617') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('31617') ]] ₴