Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 512GB ADATA (ASX8200PNP-512GT-C)
| Виробник | |
| Вага | 8 г |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 3500 Mb/s |
| Швидкість запису | 2300 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 320 |
| Тип поставки | BOX |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | M2 512Gb |
| Габарити | 80 x 22 x 3.5 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 512GB ADATA (ASX8200PNP-512GT-C)
Накопичувач SSD M.2 2280 512GB ADATA (ASX8200PNP-512GT-C) - це новітня розробка серед наших внутрішніх SSD, яка втілює передові технології для ентузіастів ПК, геймерів та тих, хто шукає способи оптимізації продуктивності системи. Завдяки високим швидкостям читання до 3500 МБ/с та запису 2300 МБ/с, цей накопичувач забезпечує блискавичну відповідь на виконання команд, що робить його ідеальним вибором для роботи з великими додатками, іграми та мультимедійними файлами.Одна з ключових переваг моделі ADATA SX8200 - це підтримка технології LDPC ECC (код корекції з низькою щільністю перевірок на парність), яка покращує збереження даних шляхом виявлення та виправлення більшої кількості помилок. Це значно підвищує точність передачі даних і подовжує термін служби SSD. Інтелектуальне кешування типу SLS та кеш-буфер DRAM, реалізовані в моделі, можуть збільшити швидкість послідовного та довільного читання/запису 4К, що знижує час відгуку системи та є особливо корисним для користувачів, які активно працюють із мультимедійними файлами.За підтримки механізму RAID і формування даних, SX8200 ще більше зміцнює захист інформації, забезпечуючи тривалу та стійку експлуатацію навіть у найбільш інтенсивних умовах. Це робить його незамінним елементом у складі систем, які претендують на швидкість та надійність.Ексклюзивний дизайн SSD доповнює вражаючий чорний глянсовий радіатор XPG, який не тільки додає естетичності, але й покращує тепловідведення завдяки теплопровідній пасті. Ви можете вибрати, залишити радіатор або зняти його, але у будь-якому випадку накопичувач виглядає сучасно і стильно, ідеально підходить до будь-якого дизайну.Завдяки своєму форм-фактору M.2 2280 і використання інтерфейсу PCI Express 3.0 x4, ця модель надає користувачам максимальну гнучкість встановлення, підходячи як для комп'ютерів, так і для ноутбуків. Вага всього 8 г дозволяє легко інтегрувати накопичувач у вашу систему, не обтяжуючи її зайвими компонентами.Обираючи ADATA SX8200, ви обираєте безкомпромісну якість та технологічну досконалість, які забезпечать вас безмежними можливостями під час використання комп'ютера. Тип накопичувача: внутрішній Об'єм пам'яті: 512 GB Тип флеш-пам'яті: 3D TLC NAND Форм-фактор: M.2 Типорозмір М2: M.2 2280 Інтерфейс підключення: PCI Express 3.0 x4 Швидкість читання: 3500 Mb/s Швидкість запису: 2300 Mb/s Напрацювання на відмову: 2 млн.годин TBW: 320 Тип поставки: BOX (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Габарити: 80 x 22 x 3.5 мм Вага: 8 г
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD M.2 2280 512GB ADATA (ASX8200PNP-512GT-C)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD M.2 2280 512GB ADATA (ASX8200PNP-512GT-C)
[[ getCurrentDecimal('6150') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6136') ]] ₴