Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 512GB Apacer (AP512GAS2280P4UPRO-1)
| Виробник | |
| Вага | 10 г |
| Форм-фактор | M.2 |
| TBW | 350 |
| Енергоспоживання | 3.3 Вт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | швидкі |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Габарити | 80 х 22 мм |
| Колір | чорний |
| Швидкість читання | 3500 Mb/s |
| Швидкість запису | 2300 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.8 млн. годин |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 512GB Apacer (AP512GAS2280P4UPRO-1)
512 GB, 3D NAND, M.2, PCI Express 3.0 x4, Швидкість читання - 3500 Mb/s, Швидкість запису - 2300 Mb/s, 80 х 22 мм, 10 г, чорний Тип накопичувача: внутрішній Об'єм пам'яті: 512 GB Тип флеш-пам'яті: 3D NAND Типорозмір М2: M.2 2280 Форм-фактор: M.2 Інтерфейс підключення: PCI Express 3.0 x4 Швидкість читання: 3500 Mb/s Швидкість запису: 2300 Mb/s Напрацювання на відмову: 1.8 млн. годин TBW: 350 Енергоспоживання: 3.3 Вт (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Габарити: 80 х 22 мм Вага: 10 г Колір: чорний
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD M.2 2280 512GB Apacer (AP512GAS2280P4UPRO-1)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD M.2 2280 512GB Apacer (AP512GAS2280P4UPRO-1)
[[ getCurrentDecimal('6075') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6061') ]] ₴