Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD U.2 2.5" 960GB PM9A3 Samsung (MZQL2960HCJR-00A07)
| Виробник | |
| Форм-фактор | U.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | PM9A3 |
| Об'єм пам'яті | 960 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D V-NAND |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 6800 Mb/s |
| Швидкість запису | 4000 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Тип поставки | ОЕМ, без упаковки |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | швидкі |
| Габарити | 100 х 70 х 7 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD U.2 2.5" 960GB PM9A3 Samsung (MZQL2960HCJR-00A07)
Серія - PM9A3, 960 GB, 3D V-NAND, U.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 6800 Mb/s, Швидкість запису - 4000 Mb/s, 100 х 70 х 7 мм, чорний Тип накопичувача: внутрішній Серія: PM9A3 Об'єм пам'яті: 960 GB Тип флеш-пам'яті: 3D V-NAND Форм-фактор: U.2 Інтерфейс підключення: PCI Express 4.0 x4 Швидкість читання: 6800 Mb/s Швидкість запису: 4000 Mb/s Напрацювання на відмову: 2 млн.годин Тип поставки: BOX Тип поставки: ОЕМ, без упаковки (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Товщина: 7 мм Габарити: 100 х 70 х 7 мм Колір: чорний
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD U.2 2.5" 960GB PM9A3 Samsung (MZQL2960HCJR-00A07)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD U.2 2.5" 960GB PM9A3 Samsung (MZQL2960HCJR-00A07)
[[ getCurrentDecimal('60765') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('60765') ]] ₴