Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD USB 3.2 1TB SanDisk (SDSSDE30-1T00-G26)
| Виробник | SANDISK |
| Вага | 40 г |
| Форм-фактор | portable |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Інтерфейс підключення | USB 3.2 Type-C |
| Швидкість читання | 800 Mb/s |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 9.91 мм |
| Габарити | 96.9 х 46.9 х 9.91 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD USB 3.2 1TB SanDisk (SDSSDE30-1T00-G26)
1 TB, 3D NAND, portable, USB 3.2 Type-C, Швидкість читання - 800 Mb/s, 96.9 х 46.9 х 9.91 мм, 40 г, чорний Тип накопичувача: зовнішній Об'єм пам'яті: 1 TB Тип флеш-пам'яті: 3D NAND Форм-фактор: portable Інтерфейс підключення: USB 3.2 Type-C Швидкість читання: 800 Mb/s (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Товщина: 9.91 мм Габарити: 96.9 х 46.9 х 9.91 мм Вага: 40 г Колір: чорний
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD USB 3.2 1TB SanDisk (SDSSDE30-1T00-G26)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD USB 3.2 1TB SanDisk (SDSSDE30-1T00-G26)
[[ getCurrentDecimal('8961') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('8901') ]] ₴