Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Накопичувач SSD USB 3.2 1TB SanDisk (SDSSDE61-1T00-G25)
| Виробник | SANDISK |
| Вага | 79 г |
| Форм-фактор | portable |
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | USB 3.2 Type-C |
| Швидкість читання | 1050 Mb/s |
| Швидкість запису | 1000 Mb/s |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 9 мм |
| Габарити | 100.5 х 52.4 х 8.95 мм |
| Серія | Extreme V2 |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD USB 3.2 1TB SanDisk (SDSSDE61-1T00-G25)
SanDisk Extreme V2 E61 - зовнішній SSD накопичувач із великою ємністю та комплексом захисних технологій. Корпус міцний, водозахищений та стійкий до пошкоджень, що запобігає втраті та пошкодженню інформації. Навіть в найбільш екстремальних умовах, накопичувач буде захищати записані на нього дані, дозволяючи завжди тримати їх під рукою.
Габарити пристрою достатньо компактні, для зручного переносу та зчіплення передбачений отвір на корпусі. Підтримка швидкісного інтерфейсу дозволить витрачати на обмін даними мінімальну кількість часу та зусиль, тому SanDisk Extreme V2 вибір активних людей, яким важлива власна мобільність.
Допоможе заощадити час на роботу з інформацією, адже підключається через швидкісний інтерфейс USB Type-C.
Тип накопичувача: зовнішній Серія: Extreme V2 Об'єм пам'яті: 1 TB Тип флеш-пам'яті: 3D TLC Типорозмір М2: - Форм-фактор: portable Інтерфейс підключення: USB 3.2 Type-C Швидкість читання: 1050 Mb/s Швидкість запису: 1000 Mb/s (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Товщина: 9 мм Габарити: 100.5 х 52.4 х 8.95 мм Вага: 79 гВідгуки та питання про - Накопичувач SSD USB 3.2 1TB SanDisk (SDSSDE61-1T00-G25)
[[ getCurrentDecimal('11566') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('11566') ]] ₴