Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Накопичувач SSD USB 3.2 1TB WD (WDBAGF0010BGY-WESN)
| Виробник | |
| Вага | 46 г |
| Форм-фактор | portable |
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Серія | My Passport SSD |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | USB 3.2 Type-C |
| Швидкість читання | 1050 Mb/s |
| Швидкість запису | 1000 Mb/s |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 9 мм |
| Габарити | 100 x 55 x 9 мм |
| Колір | сірий |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD USB 3.2 1TB WD (WDBAGF0010BGY-WESN)
Western Digital My Passport - зовнішній твердотільний накопичувач від відомого виробника. Виконаний в фірмовому дизайні, передбачений міцний металевий корпус з текстурованою поверхнею. Відрізняється високою стійкійстю до вібрацій і ударів, пройшов тестування на падіння з висоти.
Забезпечує не тільки надійність збереження даних, а й конфіденційність. Захищає інформацію апаратним шифруванням на основі алгоритму AES з 256-бітовим ключем і можливістю резервного копіювання.
Готовий до роботи відразу після покупки і сумісний з комп'ютерами Mac і PC. Накопичувач My Passport оснащений інтерфейсом USB 3.2 Gen-2, тому швидкий і ефективний під час копіювання даних.
Ємності Western Digital My Passport вистачить для фінансової звітності, мультимедійних файлів, колекції фільмів, книг і фотографій.
Тип накопичувача: зовнішній Серія: My Passport SSD Об'єм пам'яті: 1 TB Типорозмір М2: - Форм-фактор: portable Інтерфейс підключення: USB 3.2 Type-C Швидкість читання: 1050 Mb/s Швидкість запису: 1000 Mb/s (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Товщина: 9 мм Габарити: 100 x 55 x 9 мм Вага: 46 г Колір: сірийВідгуки та питання про - Накопичувач SSD USB 3.2 1TB WD (WDBAGF0010BGY-WESN)
[[ getCurrentDecimal('11146') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('11146') ]] ₴