Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | SANDISK |
| Вага | 40 г |
| Форм-фактор | portable |
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | USB 3.2 Type-C |
| Швидкість читання | 800 Mb/s |
| Швидкість запису | 520 Mb/s |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 9.91 мм |
| Також шукають | великого обсягу |
| Габарити | 96.9 х 46.9 х 9.91 мм |
| Колір | чорний |