Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Накопичувач SSD USB 3.2 8TB SanDisk (SDSSDE61-8T00-G25)
| Виробник | SANDISK |
| Вага | 79 г |
| Форм-фактор | portable |
| Серія | Extreme V2 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Об'єм пам'яті | 8 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Інтерфейс підключення | USB 3.2 Type-C |
| Швидкість читання | 1000 Mb/s |
| Швидкість запису | 1000 Mb/s |
| Товщина | 9 мм |
| Також шукають | великого обсягу |
| Габарити | 100.5 х 52.4 х 8.95 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD USB 3.2 8TB SanDisk (SDSSDE61-8T00-G25)
SanDisk Extreme V2 E61 - зовнішній SSD накопичувач із великою ємністю та комплексом захисних технологій. Корпус міцний, водозахищений та стійкий до пошкоджень, що запобігає втраті та пошкодженню інформації. Навіть в найбільш екстремальних умовах, накопичувач буде захищати записані на нього дані, дозволяючи завжди тримати їх під рукою.
Габарити пристрою достатньо компактні, для зручного переносу та зчіплення передбачений отвір на корпусі. Підтримка швидкісного інтерфейсу дозволить витрачати на обмін даними мінімальну кількість часу та зусиль, тому SanDisk Extreme V2 вибір активних людей, яким важлива власна мобільність.
Допоможе заощадити час на роботу з інформацією, адже підключається через швидкісний інтерфейс USB Type-C.
Тип накопичувача: зовнішній Серія: Extreme V2 Об'єм пам'яті: 8 TB Тип флеш-пам'яті: 3D TLC Форм-фактор: portable Інтерфейс підключення: USB 3.2 Type-C Швидкість читання: 1000 Mb/s Швидкість запису: 1000 Mb/s (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Товщина: 9 мм Габарити: 100.5 х 52.4 х 8.95 мм Вага: 79 гВідгуки та питання про - Накопичувач SSD USB 3.2 8TB SanDisk (SDSSDE61-8T00-G25)
[[ getCurrentDecimal('98623') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('98623') ]] ₴