Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Форм-фактор | portable |
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Об'єм пам'яті | 4 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Інтерфейс підключення | USB Type-C |
| Швидкість читання | 3800 Mb/s |
| Швидкість запису | 3700 Mb/s |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 16 мм |
| Також шукають | для xbox series s |
| Габарити | 105 x 64 x 16 мм |
| Колір | чорний |