Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Напівпрозора бавовняна сорочка у комплекті зі смугастою майкою - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Немає в наявності
Код:003941550
Характеристики Напівпрозора бавовняна сорочка у комплекті зі смугастою майкою - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Колір | |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Стан | Нове |
| Застібка | гудзики |
| Візерунок | смужка |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | сорочка |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Бавовна+В'язка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Довжина переду виробу, см | 70см |
| Довжина рукава від горловини, см | 71см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 75см |
| Довжина по спинці, см | 72см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 40см |
| Довжина по боковому шву, см | 29см |
Читати повністю
Сховати
Опис Напівпрозора бавовняна сорочка у комплекті зі смугастою майкою - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Напівпрозора бавовняна сорочка у комплекті зі смугастою майкою — стильне поєднання легкості та базового комфорту. Такий комплект виглядає багатошарово й додає образу невимушеності та сучасності.
Сорочка виконана з легкої бавовняної тканини, має прямий фасон і застібається на ґудзики.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Напівпрозора бавовняна сорочка у комплекті зі смугастою майкою - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Напівпрозора бавовняна сорочка у комплекті зі смугастою майкою - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1100') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('935') ]] ₴