Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lovetoy |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | LoveToy/The Ultra Soft Double |
| Довжина (см) | 16.5 |
| Діаметр (см) | 2.5-3.5 |
| Вібрація | так |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lovetoy |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | LoveToy/The Ultra Soft Double |
| Довжина (см) | 16.5 |
| Діаметр (см) | 2.5-3.5 |
| Вібрація | так |