Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
Насадка-кромкоріз ECHO MTA-LE/E для комбісистеми PAS-2620ES
За тарифами
За тарифами
Характеристики Насадка-кромкоріз ECHO MTA-LE/E для комбісистеми PAS-2620ES
| Виробник | ECHO |
| Вага | 2.4 кг |
| Тип | Насадка-кромкоріз |
| Діаметр штанги | 25 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр валу, (мм): | 6.1 |
| Кількість шліців: | ні |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Додаткові гарантійні умови | немає |
| додаткові характеристики | Довжина 787 мм |
Опис Насадка-кромкоріз ECHO MTA-LE/E для комбісистеми PAS-2620ES
Насадка-кромкоріз ECHO MTA-LE/E – насадка для бензинової комбісистеми ECHO PAS-2620ES, призначена для професійного формування рівних країв газону. Є вертикальним ножем на алюмінієвій штанзі без двигуна, який при обертанні обрізає край газону і задає потрібну форму. Ніж виготовлений зі сталі завтовшки 3 мм, тому не боїться випадкових ударів по каменю.
Відгуки та питання про - Насадка-кромкоріз ECHO MTA-LE/E для комбісистеми PAS-2620ES
0.0
Всього відгуків:0