Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lovetoy |
| Діаметр | 4 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | LoveToy/Pleasure X-Tender |
| Довжина (см) | 19 |
| Діаметр (см) | 4.7 |
| Вібрація | так |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lovetoy |
| Діаметр | 4 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | LoveToy/Pleasure X-Tender |
| Довжина (см) | 19 |
| Діаметр (см) | 4.7 |
| Вібрація | так |