Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Матеріал | термопластична резина |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile/Pretty Love |
| Довжина (см) | 15.5 |
| Діаметр (см) | 3.2 |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Матеріал | термопластична резина |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile/Pretty Love |
| Довжина (см) | 15.5 |
| Діаметр (см) | 3.2 |