Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 4 мм |
| Довжина | 8 мм |
| Матеріал | термопластична резина |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Діаметр (см) | 4.2 |
| Довжина (см) | 9 |
| Марка/Лінія | Baile/Pretty Love |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 4 мм |
| Довжина | 8 мм |
| Матеріал | термопластична резина |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Діаметр (см) | 4.2 |
| Довжина (см) | 9 |
| Марка/Лінія | Baile/Pretty Love |