Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lovetoy |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | LoveToy/Knights Ring |
| Довжина (см) | 13.3 |
| Діаметр (см) | 3.8 |
| Вібрація | так |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lovetoy |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | LoveToy/Knights Ring |
| Довжина (см) | 13.3 |
| Діаметр (см) | 3.8 |
| Вібрація | так |