Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Насос каналізаційний 1,5кВт 19,5м 350л/хв з ножем чавун Aquatica
| Виробник | |
| Вага | 27 кг |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальний напір | 19 м |
| Важкий | Да |
| Габаритний | Да |
| Дизайн | 68 |
| Длина кабеля | 7 м |
| Материал | Чугун |
| Назва товару | Насос каналізаційний |
| Напряжение | 220V |
| Номинальная мощность | 1,5кВт |
| Номинальный ток | 9,5 А |
| Производительность | 350л/хв |
| Размер | 250 x155 х 470 мм |
| Тип | з ножем |
Читати повністю
Сховати
Опис Насос каналізаційний 1,5кВт 19,5м 350л/хв з ножем чавун Aquatica
Насос каналізаційний 1,5кВт 19,5 м 350 л/хв з чавунним ножем Aquatica
Насоси цієї серії обладнані поплавцевим вимикачем і можуть використовуватися для перекачування чистої води, подавання води з відкритих водойм, відкачування води з підвальних приміщень, льохів, колодязів, резервуарів, систем зрошення та поливання низького тиску.
Характеристики:
Насосна частина: Корпус: алюмінієвий сплав Вал двигуна: неіржавка сталь AISI 304 Робоче колесо: Технополімер Дифузор: чавун Вихідний патрубок: чавун Поплавцевий вимикач забезпечує автоматичне вмикання і вимкнення насосів цієї серії залежно від рівня води, вбудованої в обмотування термозахистом. Напруга: 220-240 В Частота: 50 Гц Клас ізоляції: В Клас захисту: IP68 Довжина кабелю: 7 м Продуктивність: 350 л/хв Напір: 19.5 м Умови застосування: Максимальна температура рідини, що перекачується: +40 oC Глибина занурення під дзеркало води: до 5 м Тільки для чистої води без абразивовмісних (піска, глини, вапна тощо) Водневий показник води (pH): 6.5 - 8.5 Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3 Термін гарантійного обслуговування 18 місяців