Насос відцентровий горизонтальний Leo 3.0 XST50-125/40 380В 4кВт Hmax 24м Qmax 1200л/хв (7715863)
Насос відцентровий горизонтальний Leo 3.0 XST50-125/40 380В 4кВт Hmax 24м Qmax 1200л/хв (7715863) | Зображення 1
Насос відцентровий горизонтальний Leo 3.0 XST50-125/40 380В 4кВт Hmax 24м Qmax 1200л/хв (7715863) | Зображення 2
Насос відцентровий горизонтальний Leo 3.0 XST50-125/40 380В 4кВт Hmax 24м Qmax 1200л/хв (7715863) | Зображення 3
продано - 0 шт.
0 шт.
Немає в наявності
Не йди - у цього продавця є ще! 🛍️
Дивитися також
Популярні продавці в категорії Степ-платформи та тренажери для балансу
Smart-Buy
besport
FedMarket
Популярні виробники в категорії
Ви підглядали 👀
Ноутбук Dell latitude 5290 2 in 1 12.5" FHD Touch i5 8350U/8Gb/SSD 256Gb Б/В