Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Матеріал каркасу | |
| Довжина | 9.5 мм |
| Стиль виконання | |
| Колір | |
| Тип вимикача | |
| Потужність лампи | 2.5 Вт |
| Стан | |
| Тип кріплення | |
| Тип лампи | |
| Колірна температура | |
| Тип | Настольная лампа |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Управление | Сенсорное |
| Форма светильника | Овальная |