Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Кількість конфорок | 1 |
| Вхідна потужність | 1500 Вт |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 185 мм |
| Кількість рівнів нагрівання | 5 |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Колір | білий |
| Розміри (Ш х Г х В) | 24 х 24 х 7 см |
| Особливості | захист від перепадів напруги |
| Також шукають | недорогі |