Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Настільна плита Ardesto GTC-NS1011W
В наявності
Код:002629639
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Настільна плита Ardesto GTC-NS1011W
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 1.3 кг |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Тип варильної поверхні | газ |
| Кількість конфорок | 1 |
| Вхідна потужність | 1450 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | плавне регулювання |
| Особливості | нековзкі ніжки |
| Колір | білий |
| Розміри (Ш х Г х В) | 29 х 23 х 11 см |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Настільна плита Ardesto GTC-NS1011W
Особливістю газової плити є компактні габарити, а, отже, пристрій може бути встановлений на кухні будь-якого розміру, навіть якщо вільний простір вкрай обмежений. Виріб не потребує стаціонарного монтажу, проте немає приводів перейматися щодо стійкості встановлення: конструкцією передбачено протиковзкі ніжки. До того ж плиту можна взяти з собою в поїздку на дачу чи в разі вимушеної евакуації.
Відгуки та питання про - Настільна плита Ardesto GTC-NS1011W
0.0
Всього відгуків:0
Настільна плита Ardesto GTC-NS1011W
[[ getCurrentDecimal('668') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('665') ]] ₴