Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 4 кг |
| Тип управління | |
| Тип варильної поверхні | індукція |
| Кількість конфорок | 2 |
| Вхідна потужність | 1600 Вт |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 167 - 145 мм |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Особливості | тепловий запобіжник для захисту від перегрівання пальника та внутрішньої частини плити |
| Колір | чорний |
| Розміри (Ш х Г х В) | 60 х 31 х 7 см |
| Також шукають | з таймером |