Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.4 кг |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Кількість конфорок | 1 |
| Вхідна потужність | 1000 Вт |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 155 мм |
| Колір | чорний |
| Також шукають | недорогі |