Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Кількість конфорок | 2 |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 155 мм |
| Вхідна потужність | 2000 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | 5 |
| Особливості | захист від перегріву |
| Колір | чорний |
| Розміри (Ш х Г х В) | 43 х 23.5 х 7 см |
| Також шукають | недорогі |